O nás

Firma byla založena s cílem prodávat software a hardware formou dealerského prodeje. V roce 1993 jsme se stali autorizovaným prodejcem firmy TILL CONSULT Přerov, která je autorem ekonomických systémů. V roce 1995 jsme byli ustanoveni i autorizovaným školícím střediskem TILL CONSULT. Od počátku patřily mezi naše zákazníky i mnohé autoservisy.

Na základě požadavků těchto zákazníků a analýzy trhu jsme došli k závěru, že na trhu v České republice není dostatek software vhodného pro komplexní řízení agendy autoservisů. Proto jsme se rozhodli pro jeho vývoj. Tento začal v roce 1993 za přispění několika autoservisů, které byly ochotny se s námi podílet na počáteční analýze problému. V roce 1993 bylo prodáno prvních 10 instalací. S rostoucím počtem prodeje se zvětšovalo množství podnětných návrhů směřujících ke zdokonalování systému. Všechny tyto informace byly postupně zapracovávány.

Softwarový systém AUTOSERVIS je určený pro komplexní řízení činnosti autoservisů, od malých servisů až po velké autokomplexy. Ke dnešnímu dni je prodáno více než 1.000 instalací. Mezi naše zákazníky patří řada autorizovaných servisů.

Na základě požadavků trhu a řady našich uživatelů byl vyvinut návazný softwarový systém pro prodej vozidel, AUTOSALON. V současné době je prodáno více než 60 instalací různých automobilních značek. Dalšími softwarovými systémy jsou AUTOPŮJČOVNA a CYKLOSERVIS. Všechny systémy jsou pravidelně aktualizovány. Do nových verzí se zapracovávají jak změny legislativního charakteru, tak i připomínky a podněty od zákazníků, uživatelů našich systémů. Pravidelně provádíme v našem školícím středisku přípravu uživatelů všech softwarových produktů, které nabízíme.

Od roku 2006 jsme partneři firmy IKOS CZ, s.r.o, která je dodavatelem docházkového systému IKOS D5. Firma IKOS nabízí kompletní dodávky v oblasti čárkových kódů, bezkontaktní identifikace (RFID) a biometrických systémů. Pro firmu IKOS v rámci partnerství jsme schopni zajistit projekt, instalaci kabeláží, instalaci SW a HW a následnou správu těchto systému včetně instalace UpGrade.

Provádíme prodej a opravy výpočetní techniky, instalace lokálních počítačových Windows. Na základě požadavků zákazníků realizujeme také dodávky počítačového vybavení na klíč. Ročně instalujeme přibližně 15-20 počítačových sítí, prodáme 100-150 počítačů a přibližně 300 instalací softwarových systémů. Mezi naše zákazníky patří přibližně 1500 firem z celé ČR.